Dá se zhubnout jen na nohách?

 

Úvodní stránka Fóra Dieta a výživa Dá se zhubnout jen na nohách?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #606 Reply

  Ader

  Figuru mám docela normální, nemám s ní nějaké problémy. Když je potřeba zhubnout, více cvičím a nebo malinko upravím jídelníček. Ale všechno je v pořádku, jen boky a hlavně nohy, přesněji stehna ne a ne se zmenšit. Už z toho zoufám, ale chirurgický zákrok rozhodně nechci. Jsou nějaké speciální cviky a nebo je nějaké jídlo, které by s tímto problémem pomohlo?

  #651 Reply

  admin
  Keymaster

  Základem je cvičení, které doplníte jídelníčkem obsahujícím bílkoviny a vlákniny a ze které vyřadíte zbytečné cukry. Dieta určená jen na hubnutí nějaké části těla neexistuje. Vždy zachováte určitou disproporci.
  Z jednodušších cvičení vyzkoušejte pravidelné skákání přes švihadlo (každý den). Užitečné jsou každodenní procházky, nejlepší je když si při nich i trochu zaběháte – nejlépe je začít normální chůzí, přejít do indiánského běhu a pak si normálně trochu zaběhat. Přidejte dvakrát týdně návštěvu bazénu a plavání, ve kterém zohledníte silnější práci nohou. No a na konec ještě přidejte třikrát týdně dřepy, trikrát denně po deseti.
  Existuje také optický trik na hubenější nohy – opálené (klidně i uměle, čili krémem) vypadají hubenější 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: Dá se zhubnout jen na nohách?
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

 Posted by at