Dieta podle barev

 

Úvodní stránka Fóra Dieta a výživa Dieta podle barev

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 3 roky, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1080 Reply

  Saša

  Slyšela jsem, že se dá hubnout tak, že různé skupiny lidí jedí různé barvy jídla – chtěla bych se o tom dozvědět něco víc a taky jestli to fakt funguje.
  Saša

  #2049 Reply

  admin
  Keymaster

  Zjednodušeně se dá říci, že tyhle zázračné a podle názvu lákavé diety téměř nikdy nefungují jak mají. Pozor, to neznamená, že někdo pár kil neshodí, problém je v tom, že dieta by měla být za prvé šitá na míru konkrétního člověka a za druhé taky řešit co bude poté, co s ní skončíme. Většinou se zbavíme z těla jen vody, uvidíme zázraky na váze a jsme nadšeni.
  Jinak co se týká diety podle barev, tak pestrost v jídelníčku rozhodně neškodí. Lépe se nám jí atraktivní věci, budeme rychleji nasyceni a ve větší psychické pohodě. Celé je to o pestrosti a tom, že střídat barvy znamená střídat plodiny a tím pádem i dávat do těla více užitečných látek. Navíc je fakt, že barva některých plodin naznačuje obsah.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: Dieta podle barev
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

 Posted by at