jak léčit doma játra

 

Domů Fóra Nemoci a léčba jak léčit doma játra

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 1 měsíc.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1029 Odpověď

  rasta

  Po sonu mi řekli, že je vidět, že mám nějaké mírné problémy s játry a že bych se měl brzdit. Ale zároveň nijak mi léčbu nepředepsali. Z toho co vím játra si sami můžeme léčit ostropestřcem, ale existují i nějaké další byliny či potraviny s podobnými účinky?

  #1098 Odpověď

  admin
  Klíčník

  Nevím jestli bych použil přímo slovo léčit. Spíše možná obnovovat či regenerovat. Játra mají skvělé schopnosti se vzpamatovat vlastními silami, které můžeme ještě posílit. Nejsou ale nezničitelné, některé kroky jsou pro ně příliš moc. Obecně bychom při domácí léčbě (obnově) jater měli dbát na několik věcí. Vyřadit alkohol, shodit nadbytečná kila, upravit dietu a také minimalizovat užívání léků (včetně různých milovaných pilulek na bolest).

  Z podpůrných prostředků je dnes asi nejznámější svým vlivem na játra ostropestřec mariánský, ale trochu se zapomíná i na velmi rozšířenou starou dobrou pampelišku neboli smetánku lékařskou, která tomuto orgánu rozhodně pomůže také.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
Odpovědět: jak léčit doma játra
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">