jak léčit doma játra

 

Úvodní stránka Fóra Nemoci a léčba jak léčit doma játra

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 10 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1029 Reply

  rasta

  Po sonu mi řekli, že je vidět, že mám nějaké mírné problémy s játry a že bych se měl brzdit. Ale zároveň nijak mi léčbu nepředepsali. Z toho co vím játra si sami můžeme léčit ostropestřcem, ale existují i nějaké další byliny či potraviny s podobnými účinky?

  #1098 Reply

  admin
  Keymaster

  Nevím jestli bych použil přímo slovo léčit. Spíše možná obnovovat či regenerovat. Játra mají skvělé schopnosti se vzpamatovat vlastními silami, které můžeme ještě posílit. Nejsou ale nezničitelné, některé kroky jsou pro ně příliš moc. Obecně bychom při domácí léčbě (obnově) jater měli dbát na několik věcí. Vyřadit alkohol, shodit nadbytečná kila, upravit dietu a také minimalizovat užívání léků (včetně různých milovaných pilulek na bolest).

  Z podpůrných prostředků je dnes asi nejznámější svým vlivem na játra ostropestřec mariánský, ale trochu se zapomíná i na velmi rozšířenou starou dobrou pampelišku neboli smetánku lékařskou, která tomuto orgánu rozhodně pomůže také.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: jak léčit doma játra
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">