Jak udělat měsíčkový olej

 

Úvodní stránka Fóra Přírodní zdraví Jak udělat měsíčkový olej

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #696 Reply

  Jana P.

  vlastně není třeba nic dodat k nadpisu, olejíčky z měsíčku jsou nekřesťansky drahé a určitě je jde vyrobit i jednoduše nějakým domácím způsobem.

  #710 Reply

  admin
  Keymaster

  Měsíčkový olej, není to nic těžkého

  Na jeden díl sušeného měsíčku vezměte čtyři díly oleje (experimentujte s různými, dbejte na kvalitu). Květ dejte do sklenice, zalijte olejem a odložte na slunečné teplé místo na dva týdny. Po dvou týdnech olej přecedte přes gázu nebo nějaký filtr, které pak vymačkáte – chcete získat čirou tekutinu. Tu nalijte do lahvičky, zavíčkujte a odložte na noc. Poté slijte světlejší část, která by měla být hotova do lahve, kde ji budete následující tři měsíce v tmavějším místě přechovávat. Pozor, při výrobě je nutné dbát na hygienu, všechny nádoby a příbory by měly být pokud možno sterilní, jinak riskujete, že váš měsíčkový olej bude obohacen něčím nežádoucím.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: Jak udělat měsíčkový olej
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">