Jím denně kolem dvou kil banánů

 

Domů Fóra Dieta a výživa Jím denně kolem dvou kil banánů

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 3 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1101 Odpověď

  Petra

  chutná mi to a zasycuje mně to. Kromě toho každý den ještě jogurt a celozrnnou houstičku. Občas ji namažu rostlinným máslem. K pití si dávám minerálku, převážně neperlivou. Je mi dvacet pět. Lidé kolem mně tvrdí, že to je nejrychlejší cesta k nemoci, ale já se přitom cítím dobře. Je to opravdu tak nezdravé?

  #1106 Odpověď

  admin
  Klíčník

  Tak tento jídelníček opravdu není moc zdravý. Chybí mu pestrost a vyváženost a dříve nebo později vám to tělo dá vědět. Navíc takové množství banánů denně se mi zdá dost šílené. Vezměte si, že 20-30 procent obsahu banánů jsou sacharidy. A teď stačí už jen základní matematika a to do těla pumpujete každý den. Když chcete jíst hodně ovoce, tak bych ho alespoň různě promíchal.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
Odpovědět: Jím denně kolem dvou kil banánů
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">