Jím denně kolem dvou kil banánů

 

Úvodní stránka Fóra Dieta a výživa Jím denně kolem dvou kil banánů

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1101 Reply

  Petra

  chutná mi to a zasycuje mně to. Kromě toho každý den ještě jogurt a celozrnnou houstičku. Občas ji namažu rostlinným máslem. K pití si dávám minerálku, převážně neperlivou. Je mi dvacet pět. Lidé kolem mně tvrdí, že to je nejrychlejší cesta k nemoci, ale já se přitom cítím dobře. Je to opravdu tak nezdravé?

  #1106 Reply

  admin
  Keymaster

  Tak tento jídelníček opravdu není moc zdravý. Chybí mu pestrost a vyváženost a dříve nebo později vám to tělo dá vědět. Navíc takové množství banánů denně se mi zdá dost šílené. Vezměte si, že 20-30 procent obsahu banánů jsou sacharidy. A teď stačí už jen základní matematika a to do těla pumpujete každý den. Když chcete jíst hodně ovoce, tak bych ho alespoň různě promíchal.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: Jím denně kolem dvou kil banánů
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

 Posted by at