Krvácí mi zub

 

Domů Fóra Nemoci a léčba Krvácí mi zub

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Pavel a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1060 Odpověď

  Jirka Tomášek

  Prosím vás, začala mi téct krev ze zubu. Krvácení hlavně vytváří strašně nepříjemný pocit v puse. Dá se s tím dělat něco jiného než neustálé vyplachování. K zubaři se mi jít nechce, protože mi zatím pokaždé něco vrtal a velmi to bolelo.

  #1095 Odpověď

  admin
  Klíčník

  Tak zub vám určitě nekrvácí. Ani nemůže. Budou to téměř určitě dásně. Neriskoval bych a zašel přeci jen k zubaři, někdy to může být začátek paradentózy, někdy jiný výrazně menší problém, vše jde ale když ne vyléčit, tak alespoň zastavit. Bez přesné diagnózy se vám situace spíše bude jen zhoršovat.
  Jedno se dá říci určitě, buďte velmi pečlivý při čištění zubů, čistěte je dlouho a pořádně, ale rozhodně nepoužívejte tvrdý kartáček, ten jen vaše dásně může drásat dál a zvětšovat krvácení.

  #3399 Odpověď

  Tereza Kolajová

  Dnes mi začal krvácet zub.Strašně to bolí!Co mám dělat?

  Děkuji
  Tereza Kolajová

  #3401 Odpověď

  admin
  Klíčník

  Na rychlo zkuste zubní pastu na krvácející dásně a určitě si skočte k zubaři, ať zjistí přesnou příčinu, důvodů krvácení je totiž hodně

  #4556 Odpověď

  Pavel

  Mě pomohla zubní hygienistka, pořád jsem měl problémy, až mi pan zubař řekl, že bych ji měl navštívit. Nejdřív se ukázalo, že si celý život špatně čistím zuby, pak mi ještě vysvětlila používání mezizubního kartáčku a niti. Problémy začaly postupně mizet, dnes už nekrvácím, zuby si čistím třikrát denně, dvakrát do měsíce si projedu zuby nití i mezizubním kartáčkem. Další příjemný efekt je to, že od té návštěvy a změny zvyků jsem najednou přestal mít problémy s kazy.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
Odpovědět: Krvácí mi zub
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">