Kontakt

 

Prostě zdraví je internetový magazín věnovaný přírodnímu zdraví i kráse a léčebným metodám, které doporučovaly už naše prababičky. Články zde i komentáře k nim či fórum mají informativní charakter, nelze je zaměňovat s lékařským doporučením a samozřejmě nemohou nahradit konzultaci s odborníkem ani odbornou léčbu.

Facebookovou stránku můžete najít zde https://www.facebook.com/ProsteZdravi/ případně na Facebooku vyhledat @ProsteZdravi. Je na ní i možnost zanechat zprávu, případně můžete nechat komentář u nějakého článku. Pokud preferujete email, tak pište na ali2000 (tady vložit zavináč – samozřejmě bez mezer) interia.pl – pozor, občas lidem s emailem na Seznamu, končí naše odpovědi ve Spam koši, takže ho po napsání dopisu raději druhý den zkontrolujte.

S veškerou úctou k Vašemu podnikání a různým skvělým nabídkám, se kterými nás asi část lidí bude chtít kontaktovat, opravdu nebudeme tady publikovat různé reklamní texty, stejně jako přeprodeje produktů nebo služeb nejsou tématem této stránky a nemáme o ně zájem (ani o úvěry, nákup levné elektřiny, plynu, archivních vín či jiných naprosto báječných věcí nabízených telefonickým spamem na který reagovat nebudeme – telefonování nám s čímkoliv takovým je naprostou ztrátou času).

Co se zde může objevit, je recenze nějakého výrobku spojeného s přírodním zdravím/kosmetikou, ale nejdřív tento výrobek musíme sami vyzkoušet (překopírované reklamní texty výrobce tady nebudou), čili ho musíme dostat do rukou. Výsledek recenze bude naprosto nezávislý, ovlivní ho jen pozitivní nebo negativní zkušenost s výrobkem. Pokud nějaký takový výrobek chcete poslat k nezávislému ocenění, určitě napište a domluvíme se pak co dál.

Provozovatel:
Michal Medek
IČO: 71659960
E-mail: ali2000 (sem dejte zavináč bez mezer) interia.pl
Tel: +420 737 646 543

 Posted by at 14:55