Hubnutí s krabičkovou dietou Zdravé stravování zkušenosti a recenze

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • Jana
  Host

  Dobrý den, mohla bych poprosit o vaše zkušenosti s krabičkovou dietou od společnosti Zdravé stravování? Máte radu na kterém programu začít, s kolika kJ a jak jste spokojení s jídlem a kolik se vám podařilo zhubnout? Děkuji.

  Eva
  Host

  Jani, pokud chceš zhubnout, tak bych ti poradila u Zdravého stravování program Keto a Fit. Já měla první měsíc Keto a pak jsem přešla k Fitu 7tisíc kJ. Podařilo se mi zhubnout 11 kg za dobu čtyř měsíců. Samozřejmě čím více kg chceš sundat, tak budeš muset přidat i nějakou fyzickou aktivitu.

  Romana
  Host

  Souhlasím s Evou, na začátek je keto jídelníček nejlepší, nastartuje ti organismus na hubnutí, já si ho dala na dva měsíce a zhubla jsem 7kil. Zdravé stravování mi vyhovuje chuťově i službou doručení až domů.

  Dominika
  Host

  Holky, souhlasím, že na krabičkové dietě se dá bez mučení dobře zhubnout, jen bych ráda doplnila, že ke zpevnění postavy je fajn zapojit svaly. Přece jen po pevnějším těle toužíme snad každá. Jsem celou dobu od začátku na programu fit, k tomu cvičím a je to vidět.

  Julie
  Host

  No, tak já bych pevnější tělo chtěla, ale cvičení mě vůbec nebaví a mám k němu doslova odpor. Jsem ráda, že jsem po x pokusech konečně zhubla. Krabičková dieta mi vyhovuje u Zdravého stravování, že mají výběr v programech a mají to všechno dobře popsané. Shodnu se s holkama, že na start je dobrý keto program a kJ ti pomůže vypočítat kalkulačka na jejich stránkách, kde se dozvíš podle mě všechno potřebné.

  Urbánková L.
  Host

  Vyzkoušela jsem mnoho diet a až s krabičkovou dietou, kterou mám půl roku jsem zhubla na váhu, která se mi líbí a konečně se ve svém těle cítím dobře. Odebírám program fit a za celou dobu mám dole přes deset kilo.

  Radka
  Host

  Mě stačil měsíc na krabičkách keto, nižší váha tudíž si můžu dovolit nosit oblečení, kterému jsem se dřív vyhýbala. Nedám na Zdravé stravování dopustit, fajnový výběr jídel, cenově to taky není zlé a doručování funguje na jedničku.

  Ála
  Host

  Tak to máš super za měsíc takhle zhubnout. Já s váhou bojuji dlouho a diet jsem vyzkoušela nepočítaně, ale pravda je, že krabičkovou ne, takže osobní zkušenost nemám.

  Dana M.
  Host

  Taky jsem zkusila kde co na zhubnutí, asi jako většina z nás. S krabičkovou dietou u zdravého stravování mám dlouhodobě dobrou zkušenost, odebírám víc než dva roky a zdravotně i váhově si nemohu stěžovat.

  Karolína
  Host

  Krabičky od Zdravého stravování mám vyzkoušené, se stravováním keto jsem zhubla 13 kg za dva měsíce, funguje a přitom jsem netrpěla hlady a nepotřebovala jsem se dojídat něčím dalším.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
Odpověď na: Hubnutí s krabičkovou dietou Zdravé stravování zkušenosti a recenze
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">