Linky přátel

Můžete navštívit také partnerské stránky našich přátel – jsou seřazeny abecedně.

Horoskopy věštírna – věštírna Měsíční kočka nabízí své pravidelné horoskopy, klasický snář pro výklad snů, popisy znamení zvěrokruhu, magické vlastnosti drahokamů a vůbec spoustu jiných věcí spojených s astrologií

I cestování – internetový atlas zajímavých destinací v mnoha zemích světa. O každé vybrané zemi je zde základní popis a také její stručná historie a poté jsou vybrány a popsány různé lokality, které stojí za to navštívit.

Kouzelné bydlení – online poradna pro hezčí byt či dům a také zajímavé informace o různých domácích pracích, jejichž výsledek dokáže naši domácnost dokáží tak krásně zvelebit.

Kuchařka recepty – klasická internetová kuchařka nabízející recepty z naší i zahraniční kuchyně, které jsou setříděny přehledně do kategorií podle typu jídla a nebo podle suroviny. Je zde také možnost rychlého vyhledávání.

Naše hobby –  portál který se věnuje všemožným hobby. Články jsou psány přístupně pro každého čtenáře, ale kromě informační hodnoty mají i ten literární kousek navíc. Každý text je doprovozený bohatou fotodokumentací.

Neznámá Praha – magazín věnovaný našemu hlavnímu městu. Praha má strašnou spoustu zajímavých míst, některá z nich jsou obecně známá, ale i u nich máte vždy nějaký malý zajímavý moment, který není v obecném povědomí.

Rady kutilům – kutil radí na svých internetových stránkách jiným kutilům, kteří doma nechtějí sedět jen tak u televize. Klasický blog na téma různých domácích i zahradních prací či tzv. vyrob si sám přístupu.

Vaření a pečení – foodblog, který popisuje spoustu zajímavých a chutných jídel. Každá krmě je vyfocena a následuje poté naprosto přesný postup, podle kterého by zvládl jídlo uvařit i úplně nezkušený kuchař.

Přidejte komentář