Dá se zhubnout jen na nohách?

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel vlado a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • Ader
  Host

  Figuru mám docela normální, nemám s ní nějaké problémy. Když je potřeba zhubnout, více cvičím a nebo malinko upravím jídelníček. Ale všechno je v pořádku, jen boky a hlavně nohy, přesněji stehna ne a ne se zmenšit. Už z toho zoufám, ale chirurgický zákrok rozhodně nechci. Jsou nějaké speciální cviky a nebo je nějaké jídlo, které by s tímto problémem pomohlo?

  admin
  Správce

  Základem je cvičení, které doplníte jídelníčkem obsahujícím bílkoviny a vlákniny a ze které vyřadíte zbytečné cukry. Dieta určená jen na hubnutí nějaké části těla neexistuje. Vždy zachováte určitou disproporci.
  Z jednodušších cvičení vyzkoušejte pravidelné skákání přes švihadlo (každý den). Užitečné jsou každodenní procházky, nejlepší je když si při nich i trochu zaběháte – nejlépe je začít normální chůzí, přejít do indiánského běhu a pak si normálně trochu zaběhat. Přidejte dvakrát týdně návštěvu bazénu a plavání, ve kterém zohledníte silnější práci nohou. No a na konec ještě přidejte třikrát týdně dřepy, trikrát denně po deseti.
  Existuje také optický trik na hubenější nohy – opálené (klidně i uměle, čili krémem) vypadají hubenější 🙂

  vlado
  Host

  treba sa dobre stravovat hybat sa a pojde to dole, mozes pouzit aj spalovace tukov ale tie funguju len so stravou a poctivim treningom odporucam si precitat tento clanok

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: Dá se zhubnout jen na nohách?
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">