jak léčit doma játra

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • rasta
  Host

  Po sonu mi řekli, že je vidět, že mám nějaké mírné problémy s játry a že bych se měl brzdit. Ale zároveň nijak mi léčbu nepředepsali. Z toho co vím játra si sami můžeme léčit ostropestřcem, ale existují i nějaké další byliny či potraviny s podobnými účinky?

  admin
  Správce

  Nevím jestli bych použil přímo slovo léčit. Spíše možná obnovovat či regenerovat. Játra mají skvělé schopnosti se vzpamatovat vlastními silami, které můžeme ještě posílit. Nejsou ale nezničitelné, některé kroky jsou pro ně příliš moc. Obecně bychom při domácí léčbě (obnově) jater měli dbát na několik věcí. Vyřadit alkohol, shodit nadbytečná kila, upravit dietu a také minimalizovat užívání léků (včetně různých milovaných pilulek na bolest).

  Z podpůrných prostředků je dnes asi nejznámější svým vlivem na játra ostropestřec mariánský, ale trochu se zapomíná i na velmi rozšířenou starou dobrou pampelišku neboli smetánku lékařskou, která tomuto orgánu rozhodně pomůže také.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: jak léčit doma játra
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">