Krvácí mi zub

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 9 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • Jirka Tomášek
  Host

  Prosím vás, začala mi téct krev ze zubu. Krvácení hlavně vytváří strašně nepříjemný pocit v puse. Dá se s tím dělat něco jiného než neustálé vyplachování. K zubaři se mi jít nechce, protože mi zatím pokaždé něco vrtal a velmi to bolelo.

  admin
  Správce

  Tak zub vám určitě nekrvácí. Ani nemůže. Budou to téměř určitě dásně. Neriskoval bych a zašel přeci jen k zubaři, někdy to může být začátek paradentózy, někdy jiný výrazně menší problém, vše jde ale když ne vyléčit, tak alespoň zastavit. Bez přesné diagnózy se vám situace spíše bude jen zhoršovat.
  Jedno se dá říci určitě, buďte velmi pečlivý při čištění zubů, čistěte je dlouho a pořádně, ale rozhodně nepoužívejte tvrdý kartáček, ten jen vaše dásně může drásat dál a zvětšovat krvácení.

  Tereza Kolajová
  Host

  Dnes mi začal krvácet zub.Strašně to bolí!Co mám dělat?

  Děkuji
  Tereza Kolajová

  admin
  Správce

  Na rychlo zkuste zubní pastu na krvácející dásně a určitě si skočte k zubaři, ať zjistí přesnou příčinu, důvodů krvácení je totiž hodně

  Pavel
  Host

  Mě pomohla zubní hygienistka, pořád jsem měl problémy, až mi pan zubař řekl, že bych ji měl navštívit. Nejdřív se ukázalo, že si celý život špatně čistím zuby, pak mi ještě vysvětlila používání mezizubního kartáčku a niti. Problémy začaly postupně mizet, dnes už nekrvácím, zuby si čistím třikrát denně, dvakrát do měsíce si projedu zuby nití i mezizubním kartáčkem. Další příjemný efekt je to, že od té návštěvy a změny zvyků jsem najednou přestal mít problémy s kazy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Krvácí mi zub
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">