Mrkev na vlasy

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 11 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • psvz
  Host

  Slyšel jsem, že mrkev má dobré účinky na vlasy. Je to pravda? A jestli jo, tak jak se to používá, jako nějaký výtažek, nebo nastrouhá na hlavu nebo prostě jen tím, že to jím?

  admin
  Správce

  Konzumace mrkve zvyšuje kvalitu vašich vlasů. Je to způsobeno vysokým obsahem vitamínu A, který jim nejen pomáhá v růstu, ale navíc je chrání před různými negativními vlivy vnějšího prostředí. Kromě konzumace jsou občas výtažky z mrkve obsažené i v různých šamponech a jiných „vodičkách a mastičkách“ na hlavu. Je možné také si odšťavnit trochu mrkve a rozmíchat si ji s trochou neutrálního a jemné masky na vlasy, vše nanést a nechat potřebný čas působit. Jen pozor, pokud máte hodně světlé vlasy.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Mrkev na vlasy
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">